Organizacja szkoleń dla firm

Dzięki bogatemu zapleczu oraz wykwalifikowanej kadrze jesteśmy w stanie odpowiednio dopasować profil szkolenia dla danej firmy.

Akademia OZE to oferta przede wszystkim skierowana do szeroko pojętej branży OZE. To doskonały sposób by wyszkolić pracowników w zakresie odnawialnych źródeł energii i inteligentnych technologii.

Firmy z branży OZE, firmy energetyczne, instalacyjne, służby ratunkowe, JST, elektrycy, projektanci, developerzy, branża budowlana, pasjonaci OZE – tych grup bezpośrednio dotyczą nadchodzące zmiany w zakresie energetyki, odnawialnych źródeł energii oraz efektywności energetycznej.

Skontaktuj się z nami, przedstaw swoje potrzeby, a z pewnością spełnimy Twoje oczekiwania.

Współpraca z doświadczonymi specjalistami odnawialnych źródeł energii, systemów zarządzania energią a także z Urzędem Dozoru Technicznego gwarantuje wysoką jakość szkoleń oraz profesjonalne przygotowanie.

Świadczymy usługi dla jednostek sektora publicznego, spółek giełdowych, developerów architektów, uczelni wyższych, urzędów pracy i nie tylko. Misją Akademii OZE jest dzielenie się wiedzą i praca na rzecz rozwoju i popularyzacji odnawialnych źródeł energii i inteligentnych technologii w Polsce.

Szkolenia przeprowadzamy na terenie całego kraju.

Zajęcia odbywają się w Rzeszowie w Akademii OZE. Jednakże, jeśli chcesz abyśmy przeprowadzili szkolenie dla Twoich pracowników w siedzibie Twojej firmy - możemy to zorganizować.

Zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu 17 862 30 98

Formularz kontaktowy

captcha

Aktualne szkolenia

Fotowoltaika PV część I

  • ID: 150

Akademia solarna On jest idealnym rozwiązaniem dla tych, którzy chcą poszerzyć swoje horyzonty w branży energii odnawialnej. Nasz program partnerski i akademia szkoleniowa pomagają firmom i osobom prywatnym oferować szeroką gamę rozwiązań energetycznych. Od podstaw fotowoltaiki do rozruchu systemu, uczestnicy…

  • Czas szkoleń: 2 - 8 dni
  • Grupa docelowa: Osoby prywatne, firmy
  • Rzeszów
Szczegóły